Nie wiem co mnie podkusiło...

... żeby pojechać do Międzyzdrojów. To miejsce nie dla mnie. Nie dla nas. Nie dla mojego potomka :). Dużo więc podróżowaliśmy. Mój mały subiektywny przewodnik po Pomorzu Zachodnim postaram się umieścić wkrótce. Musicie mi wybaczyć, ale będę odwiedzać Was rzadko w tym miesiącu. Przed nami długie godziny pracy oraz odłożona przeprowadzka: środa, czwartek i piątek to nocne pakowanie, długi weekend to przenosiny, a od wtorku dopiero szał rozpakowywania się. Odkrywanie nowej kuchni także będzie musiało poczekać. Być może z tej okazji rozdam Wam kilka książek. Muszę tylko znaleźć chwilę, aby Was o coś drogą pisaną zapytać. Mam więc nadzieję, że będziecie zaglądać tu od czasu do czasu.

A poniżej cała nasza trójka oraz zbliżenie na najweselsze z nas :)Pozdrawiam.

8 komentarze:

mania179 pisze...

Współczuję przeprowadzki, ale życzę powodzenia. Pozdrawiam :)

Evitaa pisze...

Uroczy potomek :). Powodzenia w przeprowadzce, rozpakowywaniu, odkrywaniu!

Usagi pisze...

Też nie wiem, co Cię podkusiło. My Międzyzdroje omijamy szerokim łukiem, nawet pomimo tego, że mamy tam tylko godzinę dojazdu.
Osobiście chyba raczej wolałabym Dziwnów - spokój i cisza, czy Bornholm.
A przy cenach z Międzyzdroi i polskiej pogodzie, chyba lepiej wypada Egipt ;)
Ale nie am tego złego - poznaliście Pomorze :) Chyba nie jest takie brzydkie?

shinju pisze...

Ja do Międzyzdrojów pojechałam raz - na sylwestra kilka lat temu :) Pusto, spokojnie :) W sam raz jak dla mnie :)

Gosia pisze...

Miedzyzdroje w sezonie,to rzeczywiscie kwestia gustu i raczej mocnych nerwow, ja planuje nad morze w pazdzierniku jechac,ale i to do Dziwnowka :)
Trzymam kciuki za sprawna przeprowadzke :)
Najmniejszy czlonek Waszej rodzinki jest przeslodki :)

Pozdrawiam :)

Jolanta szyndlarewicz pisze...

W Międzyzdrojach nie byłam i raczej nie planuję ....bo nie słyszałam zbyt pochlebnych opinii (mówię tutaj o opiniach rodziców, a nei nastolatków):) ale bardzo chętnie poznam twoje opinie na temat pozostałych miejscowości:) pozdrawiam Iv:)

kathleene pisze...

Podzielam opinię, rok temu byłam w Międzywodziu w pięknym domku w środku lasu i bardzo blisko morza i kiedy musieliśmy skoczyć do Międzyzdrojów to krew mnie zalewała... Za to wczoraj w nocy wróciliśmy z Dziwnówka, centrum też okropne ale za to plażą można dotrzeć do całkiem pustych i dzikich miejsc ;) Byliśmy też w słynnej Smażalni ryb U Cywila w Niechorzu, wszystkim zdecydowanie polecam :)

kathleene pisze...

A i jeszcze dodam, że bardzo spokojnie jest w Łukęcinie, a też blisko :)

Blog Widget by LinkWithin